تبلیغات
روانشناسی اجتماعی - مرد معتاد زنش را مجبور به فروختن کلیه اش کرد !!!
انسان مولود شرایط نیست.شرایط مخلوق انسان است

مرد معتاد زنش را مجبور به فروختن کلیه اش کرد !!!

جمعه 27 شهریور 1388 12:21 قبل از ظهر

نویسنده : ر.ع
ارسال شده در: آسیب شناسی مردان ،

خراسان رضوی -تربت جام

مرد معتاد زنش را مجبور به فروختن یک کلیه اش به قیمت ده میلیون تومان کرد . او زنش را به سبزوار برد و مجبور به فروختن کلیه کرد . زن به خانواده خود علت مریضی اش را در د آپاندیس گفته بود اما با اصرار مادر حقیقت را برای خانواده اش  فاش ساخت .زن گفت چون شوهرش می خواسته ماشین بخرد و وضع زندگیش را سر و سامان بدهد او را مجبور به فروختن کلیه اش کرده است . آیا راه دیگری برای نجات از بی پولی و بدبختی نمانده است ؟

فقرو بدبختی ،اعتیاد، نداشتن حمایت خانوادگی و اجتماعی بعضی از زنان در جامعه ما .به مردان اختیار را می دهد که از زنانشان به هر طریقی که شده سوء استفاده کنند . خیلی از مردان معتاد زنان خود را مجبور به تن فروشی نیز می کنند .این زنان هیچ حمایتی ندارند به قول معروف از آنجا رانده و یکجا مونده هستند .

این مسائل باید از طرف ارگانی خاصی حمایت شود اما متاسفانه زنان در جامعه ما حقوق چندانی ندارند .کودکان نیز در جامعه دارای حقوقی نیستند .کودکانی که در خانواده های فقیر معتاد وبزهکار بزرگ می شوند .طفلان بی گناهی هستند که محیط فاسد آنها را به نابودی می کشاند .عدم حمایت دولت از این خانواده ها مشکلات روانی و عاطفی بسیاری را بوجود خواهد آورد .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 14 آبان 1388 01:39 قبل از ظهر